Версия: ЭЛФИ - НЕПРИБЫЛЬНАЯ

неприбыльная

У Ващої установи багато донорів і кожен з них хоче знати куди пішли його кошти?
У Вас немає інформації, яку бажає отримати аудітор?
Ви втрачаєте багато часу і зусиль на підготовку об'єднаного звіту з ПДФО і єдиному внеску та фінансового звіту установи?
Ви не є професійним бухгалтером?

Тоді Вам потрібна програма РОБОТ БУХГАЛТЕР "ЕЛФІ - НЕПРБУТКОВЕЦЬ".
Вона має штучний інтелект професійного бухгалтера, знає, вміє і самостійно виконує майже всю бухгалтерську роботу краще за досвіченого бухгалтера.

За її допомогою будь який уважний користувач, що вміє вводити інформацію у форми документів, відткритих на екрані комп'ютера, може сформувати необходідні первинні бухгалтерські документи, розрахувати зарплату та одним натисканням кнопки друкувати платіжні відомості та точні документи фінансової і податкової звітності,  у тому числі Об'єднаний звіт з ПДФО і ЄСВ, з експортом у файли електронної звітності, які за допомогою програми М.Е.Дос направляються у ДПІ.

Вона веде облік доходів і витрат у розрізі донорів (членскі внески, гранти, пожертвування) та кошторису організації.

Автоматично веде аналітичний і синтетичний облік основних засобів та інших необоротних матеріальних активів, нематеріальних активів, безготівкових і готівкових коштів у національній та іноземних валютах, товарно-матеріальних цінностей та розрахунків з контрагентами. 

При цьому бухгалтер може забути про проводки господарських операцій, тому що ЕЛФІ генерирує їх автоматично!

Бухгалтера, які користуються «неприбутковою» ЕЛФІ, знають, що це найбільш зрозуміла, зручна і корисна програма бухгалтерського обліку у неприбуткових організаціях.