ЭЛФИ была первой и остается лучшей бухгалтерской программой в Украине

Відомо, що законодавча база України регулярно змінюється. Приймаються нові закони, які регулюють господарчу діяльність підприємств і  організацій, вносяться зміни і доповнення у діючі законодавчі акти. Корегуються стандарти бухгалтерського обліку. Вводяться у дію нові форми податкової, фінансової та іншої звітності, змініються схеми файлів электронної звітності та вимоги до порядку їх формування.

Тому встановлена на підприємстві комп'ютерна система бухгалтерського обліку швидко старіє і її треба регулярно оновлювати.

Ми постійно слідкуємо за змінами у законодавстві та підзаконних актах і вносимо відповідні корективи в інформаційне та програмне забезпечення системи.

Користувачі, які не мають заборгованості по абонплаті, можут легко і просто завантажувати з нашого сайту оновлення програмного забезпечення.

У порядку супроводу ми надаємо користувачам також аудиторську і технічну підтримку (телефоном чи электронною поштою) у веденні бухгалтерського обліку за допомогою системи, раз'яснюємо складні питання податкового законодавства і надаємо рекомендації по відображенню у обліку нестандартних господарчих операцій.

Завдяки ЕЛФІ і нашим консультаціям вже тисячі бухгалтерів підвищили свою кваліфікацію і вже не уявляють собі себе ведення обліку на підприємстві без ЕЛФІ.