Версия: ЭЛФИ - КАЗНАЧЕЙ

Казначей

Чи бажали б Ви мати помічника, який би самостійно вів увесь бухгалтерський облік, залишаючи Вам тільки оформлення  платіжних доручень у програмі Мережа та введення інформації у відкриті на екрані комп'ютера форми первинних документів, не хворів і не потребував відпустки, сплачуючи йому всього 3000 грн. на місяць? 
Звичайно бажаєте!
Тоді дочитайте наведене далі і на сторінці "Контакти" цього сайту залиште заявку на встановлення в бухгалтерії Вашої установи комплексу програм « ЕЛФІ – казначей ».Це справжній РОБОТ  зі штучним інтелектом професійного бухгалтера бюжетної установи, який вже 15 років справно працює у сільських радах ОТГ, щколах та інших бюджетних установах міст і селищ.Він автоматизує бухгалтерський  облік у всіх розділах бухгалтерського обліку, забезпечуючи автоматичну генерацію проводок і формування усіх меморіальних ордерів та податкової і фінансової звітності з експортом у файли, які програмою М.Е.ДОС передаються у ДПІ.
За його допомогою навіть бухгалтер - початківець зможе мати повноцінний облік та достовірну звітність. До того ж до програми додається покрокова інструкція користувача з розлогими поясненями.

"ЕЛФИ – казначей"  вражає уяву! .

Для прикладу розглянемо, що робить бухгатер і програма при веденні розрахунків з персоналом по оплаті праці (Зарплата). Програма максимально допомогає бухгалтеру нарахувати зарплату при будь якій формі оплати праці, у тому числі вчителям,а потім по його команді самостійно виконує наступну роботу:

- нараховує, кому слід, доплату до мінімальної зарплати;
- формує відомість індексації зарплати персоналу;
- утримує ПДФО, військовий збір та інші передбачені законом вирахування з нарахованого персоналу доходу;
- формує і друкує розрахунково-платежну відомість;
- друкує розрахункові листки;
- формує і друкує платіжні відомості для виплати авансу і зарплати;
- при перерахуванні зарплати на карткові рахунки працівників (Зарплатний проєкт) експортує платіжні відомості у файли, які імпортуються  у програму Клієнт - Банк  відповідного банку;
- розраховує, складає, друкує і експортує звіт по ЄСВ у файли, які імпортуються у програму М.Е.ДОС для передачі у ДПІ.
- генерує бухгалтерські проводки по розрахункам з персоналом по оплаті праці;
- формує і друкує меморіальнмй ордер №5. 

Поставляється локальна і мережева версії програми. Встановлюється на комп'ютери з 32-х і 64-х розрядною операційною системою Windows 7 або 10.

Замовляйте зараз на сторінці "Контакти" нашого сайту!